TOPTAN BUZDOLABI SÜSÜ ve MAGNETLERİ

TOPTAN BUZDOLABI SÜSÜ ve RESİMLİ MAGNET 100 AD. SADECE 40 TL. + HER 10 ADETTE 1 ADET PROMOSYON + ÜCRETSİZ KARGO + ÜSTELİK BU FİYATA + PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME GÜNÜMÜZDE BUZDOLABI SÜSÜ İŞİ HER NE KADAR ÇİN MALI HAKİMİYETİNDE OLSADA ÜRÜNLERİMİZ FİYAT VE GÖRSELLİK OLARAK KESİNLİKLE ÜST KALİTEDE VE AYNI ZAMANDA DAYANIKLIKTADIR. RESİMLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZ ÜRÜNLERİMİZ YAKLAŞIK 50 AYRI RESİM (MAGNET) GRUBUNDAN OLUŞMAKTADIR. DİREK ÜRETİCİ FİYATLARI İLE SATIŞA SUNDUĞMUZ ÜRÜNLERİMİZ PİYASADAKİ MUADİL ÜRÜNLER İLE KIYASLANDIĞINDA OLDUKÇA UYGUN VE CAZİP OLUP SATICISINA GÜZEL KARLAR İLE KAZANDIRAN BİR ÜRÜNDÜR. SATIŞLARDA ALT SINIRIMIZ 100 ADETTİR 3000 ADET VE ÜZERİ ALIM YAPACAKLAR İÇİN %15 İSKONTO UYGLANMAKTADIR.
AYRICA EN AZ 200 ADET VE ÜZERİ ALIMLARDA HER YÜZ ADETE 10 ADETPROMOSYON VERİLMEKTEDİR..
ÜRÜNLERİMİZDE KULLANILAN RESİMLER 5CM X 7CM ÖLÇÜSÜNDEDİR. 1.KALİTE OPAK BASKI KULLANILMAKTADIR. AYRICA ARKASINDA BULUNAN MIKNATIS ÖLÇÜSÜDE 5cm X 7cm ÖLÇÜSÜNDEDİR. KARGO TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNE ÜCRETSİZDİR
SAHİL BÖLGELERİ İÇİN AYRICA ÜRÜNLERİMİZ MEVCUTTUR..
ÜRÜNLERİN RESİMLERİ ÜZERİNDEKİ NUMARALAR MODEL NUMARALARI OLUP SİPARİŞ VERECEK OLAN ARKADAŞLARIN BU NUMARALARA GÖRE SİPARİŞ VERMELERİ BİRDE PROMOSYON ALMAYA HAK KAZANAN MÜŞTERİLEİMİZİN AYRICA SİPARİŞ VERİRKEN PROMOSYON ADETLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMALARI TAVSİYE OLUNUR..
İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLER...
 
ŞİMDİDEN BOL BEREKETLİ VE KAZANÇLI ALIŞVERİŞLER TEMENNİ EDERİZ.


 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !